Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj První závod - RALLY Napoli v Benátkách

Sobota 8.8.2009 

 Na tento den jsem se hodně těšil  Brzo ráno jsem musel stávat ve 4:00 ale to mi vůbec nevadilo. Ve 4:30 jsme vyjely na mé první závody, cesta byla dlouhá ale stálo to za to. V 8:00 jsme dorazily do Benátek(u Hradce Králove) vybalili jsme a připravily auto. Prohlédly jsme si trať, která byla dobře připravená.  Zaplatily jsme startovný a dostaly startovní čísla a nálepky s našimi jmény.A je to tady, zavolaly nás  a by nám ukázaly 1.etapu.startoval jsem jako šestý tak, a už sem byl na startu a řeknu Vám že 1.a2.etapu mi to vůbec nešlo, ale pak už sem se docela spamatoval a už to bylo lepší a lepší.

Byly to mé první  závody, tak jsem sbíral skušenosti.

Trať tam měly suprovou a moc se mi tam líbylo. Na 5.rz sem si řek mohl bych jet o něco rychleji ale měl sem smůlu začalo zlobyt auto, začalo blokovat levé přední kolo. po závodě jsme zjistili, že došlo k závadě předního diferenciálu.Celkově jsem skončil na 22 místě z 23 jezdců.

Chtěl bych Vás prozvat na závody které pořádá safari cup maj tam moc pěkné tratě  jsou tam pohodoví lidi no prostě je to tam supr, nějaké info o dalších závodech najdete zde: http://www.safaricup.ic.cz/

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář